Результаты фестиваля школьных театров

                                                         Ida-Virumaa Kooliteatrite festival

                                                  8.-10.märts  2016     Jõhvi Kontserdimajas

                                                         TULEMUSTE PROTOKOLL

Vanusegrupp 1.-4.klass

I koht  — Sillamäe Vanalinna Kool , etendus  Баранкин, будь человеком! ,   juhendajad Irina Parhomenko ,Olga Lebedeva

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil konkursil 29.-30.aprillil   Valgas, Valgamaa

II koht — Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“,etendus  Буратино ,juhendajad Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev

III koht — Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“  ,etendus  Золотое   правило, juhendaja  Urmas Laada

Tunnustus

Mäetaguse kool – aktuaalse teemakäsitluse eest ,etendus Valesti söök

Sofia Trubitskaja — - näitlejameisterlikkuse eest etenduses Маша и медведь  , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Norbert Feldman — - näitlejameisterlikkuse eest etenduses Золотое  правило , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Jegor Malõšev — näitlejameisterlikkuse eest etenduses Буратино , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Aleksandra Ivanova ja Viktoria Lenina – näitleduo eest etenduses Маша и медведь, Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Darja Pronina — - etenduse Волшебные тапочки lõpulaulu eest, Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja teatritrupp „Šans“

 

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Marika Oolberg – Lohusuu Vaba Aja Keskuse juhataja, näitejuht, näitleja ; Tiina Rumm –Rakvere Linnanoorte Teatritrupi juhendaja ;  Mait Joorits – Rakvere Teatri näitleja

 

Vanusegrupp 5.-9.klass

 I koht  —  Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater , etendus  Laatsaretlaeva „Moero“ hukkumise lugu 22.09.1944, juhendaja Raili Tamm

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil 22.-23.aprillil Jõõpres, Pärnumaa

II koht  — Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“, lasterühm , etendus Про доктора Айболита, его друзей и его зверей , juhendaja Vladimir Vaikert

III koht — Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“ ,etendus  Я всех вас люблю ,juhendaja Urmas laada

Tunnustus

Elina Palu – hea osatäitmise eest etenduses etendus  Я всех вас люблю , Jõhvi Kultuuri-ja  Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Polina Rogatš – hea osatäitmise eest etenduses etendus  Я всех вас люблю , Jõhvi Kultuuri-ja  Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht ; Merle Pikhoff – Iisaku Rahvamaja juhataja, näitejuht ; Irina Marjapuu . näitleja, lavastaja

                                                                                        

Vanusegrupp 10.-12.klass

I koht  - Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium , etendus Carpe diem! Лови мгновение!

juhendaja Tatjana Kundozjorova

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil,8-10.aprill Rakveres, Lääne-Virumaa

II koht -  Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“ ,etendus  Невидимая               

                 сторона,juhendaja Anna Tereštšenko

III koht  — Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“, etendus– Спасибо за урок

juhendajad Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev

Tunnustus

Maria Sarõtseva – näitlejameisterlikkuse eest etendustes Невидимая  сторона ja Пёс  Господень  ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

Aleksei Kortšagin — näitlejameisterlikkuse eest etenduses Пёс  Господень  ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

Daniil Orlov — näitlejameisterlikkuse eest etenduses Невидимая  сторона   ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

Kristina Suhhobok — näitlejameisterlikkuse eest etenduses Принцесса – Русалочка,  Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Darja Firsova —  näitlejameisterlikkuse eest etenduses  Без вины виноватые , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“

Jekaterina Dmitrijevna -   näitlejameisterlikkuse eest etenduses  Спасибо за урок , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Daniil Orlov —  etenduse Невидимая  сторона  autorile

Anna Tereštšenko – väga hea töö eest Narva Kutseõppekeskuse näitetruppide juhendamisel

Natalja Gratšenko – hea teatrielamuse loomise eest etenduses Любовь и баня , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Ivan Baumbach – hea teatrielamuse loomise eest etenduses Любовь и баня , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Jõhvi Puuetega Inimeste Koja näitering  — näitlejameisterlikkuse eest etenduses Leib jahtub

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht , Tiina Rumm — Rakvere Linnanoorte Teatritrupi juhendaja , Valentina Fursova – teater „Tuuleveski“ direktor , Inga Lunge –näitleja

 

Tunnustus kogu festivali arvestuses:

Ilusate kostüümide eest — Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Juhendajatele väga suure ja südamega tehtud  töö eest — Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

О Центре

Первые кружки, которые начали работу в этом Доме: танцевальный, авиамодельный, художественный, рукоделие, русский драматический, а также радио-, фото- и мотокружки. Дом, за всю свою историю, насчитывает более 70 кружков с различными наименованиями. Сегодня детская и молодёжная школа интересов носит название Йыхвиский центр культуры и интересов.

Далее...