Программа фестиваля школьных театров Ида-Вирумаа

Программа фестиваля школьных театров Ида-Вирумаа (Йыхвиский концертный дом)

 

Вторник , 8 марта

II возрастная  группа  5-9 класс

10.00  — Открытие фестиваля  — камерный зал

10.1010.50Про доктора Айболита, его друзей и его зверей

Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“, lasterühm - камерный зал

Juhendaja Vladimir Vaikert

11.10- 11.45Я всех вас люблю

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“  -камерный зал

Juhendaja Urmas Laada

12.00 -12.30  История крушение корабля  „Moэро “  22.09.1944

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater - камерный зал

Juhendaja Raili Tamm

12.45 -12.55Продавец книг

Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja teatrikollektiiv „Šans“  –камерный зал 

             Juhendaja Tatjana Ljovina

13.05 -13.35Муфта,Полботинка и Меховая борода

Kiikla rahvamaja näitering – большой зал

juhendajad Ruth Linnard  , Krista Kõrvemaa

Перерыв

III возрастная  группа  10-12 класс

15.0015.30  -   Подростковый страдания

Kohtla-Järve Kultuurikeskuse teatristuudio „Siilikesed“  - камерный зал

Juhendaja Julia Popova

15.4516.15Любовь и баня

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“  -камерный зал

Juhendaja Urmas Laada

16.30- 18.00  Без вины виноватые

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“ – большой зал

Juhendaja Natalja Lessina

18.15 18.25  Хлеб остывает

Jõhvi Puuetega Inimeste Koja näitetrupp -  большой зал

Juhendaja Raili Tamm

 

Среда , 9 марта

II возрастная  группа  5-9 класс

10.00  - 10.10 Открытие фестиваля  - большой зал

10.10- 10.55Приключения Пеппи Длинный чулок

Narva Laste Loomemаja teatrisuudio „16.komnata“- suur saal

Juhendaja Olga ja Vitali Katuntsev

11.10 -  подведение итогов жюри           11.30 –  награждение (5-9 класс)

III возрастная  группа  10-12 класс

11.45 -12.35  Невидимая сторона

Narva Kutseõppekeskuse teatritrupp Underworld - большой зал

juhendaja  Anna  Tereštšenko

12.5013.45  Carpe diem! Лови мгновение!

Kohtla-Järve Järve Vene  Gümnaasium  -большой зал

Juhendaja Tatjana Kundozjorova

14.00- 14.50 Принцесса – Русалочка

Narva Laste Loomemаja teatrisuudio „16.komnata“ – большой зал

Juhendaja Olga ja Vitali Katuntsev

15.00 -15.30  -перерыв

15.30- 16.50Пёс Господень  /нежелательно для лиц моложе 16 лет/

Narva Kutseõppekeskuse teatritrupp  - большой зал

Juhendaja  Anna  Tereštšenko

17.05 -17.55Спасибо за урок

Narva Laste Loomemаja teatri-suudio „16.komnata“-большой зал

Juhendaja Olga ja Vitali Katuntsev

18.1019.40 – Будьте здоровы,месье!

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“  -большой зал

juhendaja Natalja Lessina

19.55 – подведение итогов жюри                     20.30  -  награждение

 

Neljapäeval , 10.märtsil

I возрастная группа  1-4 класс

10.00  — Открытие фестиваля  камерный зал

10.1010.35 Баранкин, будь человеком!

Sillamäe  Vanalinna Kooli näitering „Art line“ -  камерный зал

Juhendajad : Irina Parhomenko, Olga Lebedeva

10.5011.10  Неправильная еда

Mäetaguse Põhikool –kammersaal  

juhendajad Svetlana Pahk, Anu Kaljusaar

11.2511.50 Маша и медведь

Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“ –kammersaal

Juhendajad Olga ja Vitali Katuntsev

12.05 -12.20 Волшебные тапочки

Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja  teatristuudio Šanss–камерный зал

juhendaja Tatjana Ljovina

12.3513.00   Золотое правило

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“ -камерный зал

juhendaja Urmas Laada

13.15 -13.50 Буратино

Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“ –большой зал

Juhendajad Olga ja Vitali Katuntsev

14.05 –подведение итогов жюри                    14.30 – награждение

О Центре

Первые кружки, которые начали работу в этом Доме: танцевальный, авиамодельный, художественный, рукоделие, русский драматический, а также радио-, фото- и мотокружки. Дом, за всю свою историю, насчитывает более 70 кружков с различными наименованиями. Сегодня детская и молодёжная школа интересов носит название Йыхвиский центр культуры и интересов.

Далее...