Фестиваль школьных театров — изменения в программе

Программа фестиваля школьных театров   (Jõhvi Kontserdimaja)

 

Вторник , 18 марта

9.50  - открытие фестиваля  — большой зал

I возрастная группа  1-4 классы

10.00 —  Мы играем…/ Me mängime…

Jõhvi Vene Gümnaasiumi näitering —  большой зал

10.25- — Не болей,не кашляй,не чихай ! /Ära põe, ära köhi, ära aevasta!/

Narva humanitaargümnaasiumi teatritrupp  – камерный зал

11.05 — Поварята, вперед! /Kokapoisid, edasi!/

Narva laste loomemaja teatristuudio  „16.komnata“- большой зал

11.55 — Тук,тук,кто там?  /Kop,kop,kes seal on?/

Sillamäe Vanalinna Kooli näitetrupp-  камерный зал

12.35 —  Kadunud unenäod /Потерянные сны

Iisaku Gümnaasiumi algklasside näitetrupp  - камерный зал

12.55 — Рыжий Тоша / Punapea Toša

Narva laste loomemaja teatritrupp  „16.komnata“- большой зал

13.30 – Сказка о зайце с  чудеcными ушами / Muinasjutt imeliste kõrvadega jänesest

Kohtla-Järve koolinoorte Loomemaja näitering „ Šanss“ – камерный зал

13.40 – перерыв

14.15  награждение I возрастной  группы

 

II  возрастная  группа ( 5-9 классы) и  III возрастная  группа (10-12 классы)

14.50 —  Okasroosike /Спящая красавица (5-9 kl.)

Mäetaguse Põhikooli näitering  - большой зал

15.35 – Почему нас никто не любит / Miks meid keegi ei armasta?(5-9 kl.)

Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja näitering „Šanss“камерный зал

16.05 – Muinasjutt Põhjakonnast /Царевна-лягушка / (5-9 kl.)

Kiikla rahvamaja näitering - большой зал

16.45-   Kaevame vanaema üles / Откапаем бабушку(5-9 kl.)

Jõhvi Kultuuri-ja huvikeskuse kooliteater  -камерный зал

17.35 — Летучий корабль /Lendav laev(10.-12.kl)

Sillamäe Huvi-ja Noortekeskus ULEI  „Dream thetre“  -большой зал

18.30-   Однокамерная клетка / Ühekambripuur / (10.-12.kl) 

Jõhvi Kultuuri-ja huvikeskuse näitering   „Ekspromt“   - камерный зал

19.05 – Всем классом на сцену / Kogu klassiga lavale (10.-12.kl)

Kohtla-Järve Järve Vene gümnaasiumi näitering –большой зал

19.50   окончание дня

 

Среда,19 марта

9.30 – открытие дня  - большой зал

9.40 — Снежная королева /Lumekuninganna/(10.-12.kl)

Kohtla-Järve Kultuurikeskus teatristuudio „ Siilikesed“- большой зал

10.45 — Kapsapea /Качан / (10.-12.kl)

Iisaku Gümnaasiumi teatritrupp   -камерный зал

11.15  -  Lollid/ Глупые/ (5-9 kl.)

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater  - большой зал

12.05  -Vigased pruudid /Дефективные невесты(5-9 kl)

Iisaku  Gümnaasiumi teatritrupp  -  камерный зал

12.30 — Волшебник Изумрудного города /Smaragdlinna võlur  (5-9 kl.)

Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“ - большой зал

13.25 перерыв

13.50  награждение  II возрастной группы – большой зал

14.05 — Игра в куклы/ Nukumäng (10.-12.kl)

Narva Täiskasvanute Kooli teatritrupp   - большой зал

14.40  перерыв

15.10 – Puuduv  tükike /Недостающий кусочек

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskus Erivajadustega noorte näitering —  большой зал

15.25  - Режиссер массовых зрелищ / Massvaatepiltide režisöör(10.-12.kl)

Jõhvi Kultuuri-ja huvikeskuse noorteteater  P.S. - камерный зал

17.15 —  Закрытое  пространство / Kinnine ruum (10.-12.kl)

Narva Kutseõppekeskuse teatritrupp  - камерный зал

17.45 Капризка / Jonnipunn/  ja Под грибком /Seente all/ (4.-6.a.)

Jõhvi Kultuuri-ja huvikeskuse näitering   „Ekspromt “- камерный зал

18.00 Эта странная миссис Сэвидж  /See kummaline missis Savage/ (10.-12.kl)

Jõhvi Kultuuri-ja huvikeskuse noorteteater  P.S. - большой зал

19.00  перерыв

19.30   награждение  III возрастной группы, закрытие фестиваля

О Центре

Первые кружки, которые начали работу в этом Доме: танцевальный, авиамодельный, художественный, рукоделие, русский драматический, а также радио-, фото- и мотокружки. Дом, за всю свою историю, насчитывает более 70 кружков с различными наименованиями. Сегодня детская и молодёжная школа интересов носит название Йыхвиский центр культуры и интересов.

Далее...